Home  |  Sport  |  Pehar za kik boksere kluba "Niš" na prvenstvu Srbije
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Sport

06. 06. 2017. Niš

Izvor: City radio, KBS Niš

Pehar za kik boksere kluba "Niš" na prvenstvu Srbije

U Nišu je proteklog vikenda održano Prvenstvo Srbije za seniore "A" klase, gde su se u konkurenciji preko 200 takmičara iz 42 kluba, Nišlije okitile sa 19 medalja. Za najuspešniji klub prvenstva proglašen je Kik boks klub "Niš", čiji je takmičar Novak Radulović osvojio seniorsku, a Stefan Paunović juniorsku zlatnu medalju.

Na Prvenstvu Srbije za seniore "A" klase, juniore i kadete u Low kick disciplini, održanom protekle nedelje u Nišu, pehar za najuspešniji klub prvenstva još jednom su osvojili takmičari Kik boks kluba "Niš".

U konkurenciji preko 200 takmičara iz 42 kluba, Nišlije su osvojile 19 medalja. Reprezentativci kluba opravdali su očekivanja i nastavili sa pobedama u svojim kategorijama.

Novak Radulović u konkurenciji seniora "A" klase, okitio se još jednom zlatnom medaljom. Stefan Paunović je osvojio zlato kao junior, dok se Nikola Lazarević plasirao u polu finale.

Zbog velikog broja boraca u kategorijama juniora -63,5 i 71 kg, polufinalne i finalne borbe biće nastavljene 10. juna u Beogradu.

Inače, prvenstvo je bilo izborno za sastav seniorske reprezentacije koja će učestvovati na Svetskom prvenstvu u Budimpešti, kao i za sastav juniorske reprezentacije koja učestvuje na Evropskom prvenstvu u Skoplju.